Slide background

EWRIP

Elektroniczne Centrum Wspierania Rzemiosła i Przedsiębiorczości
Slide background

Egzaminy

Informacje dotyczące egzaminów w Izbie Rzemiosła
Slide background
Slide background ZAPRASZAMY NA KURS PEDAGOGICZNY dla instruktorów praktycznej nauki zawodu
Slide background

Aktualności

W Lodowni o Rzemiośle

Artykuł z dn. 21.09.2016r. ze strony Portal szydłowiecki

Artykuł: czytaj

07-IMG_2165

W szydłowieckiej „Lodowni” o sytuacji Rzemiosła w Polsce i w lokalnym środowisku rozmawiali przedstawiciele dwóch szydłowieckich organizacji rzemieślniczych: Cechu z Prezesem Marcinem Pawlakiem i Spółdzielni Rzemiosł Różnych z Prezesem Markiem Sokołowskim. Spotkanie zainicjowała zrzeszająca Cechy i Spółdzielnie Rzemieślnicze – Izba Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Radomiu, którą reprezentowali Prezes Zarządu Jan Jaworski i Przewodniczący Rady Izby Józef Liwiński. Czytaj więcej

XVI Forum Małych i Średnich Przedsiębiorstw

W dniach 14 i 15 września na stadionie PGE Narodowy w Warszawie, odbędzie się organizowane przez PARP, Forum Edukacyjne Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Zaproszenie do bezpłatnego udziału w wydarzeniu skierowane jest do przedsiębiorców, przedstawicieli startupów, ekspertów zarządzania zasobami ludzkimi, przedstawicieli działów HR oraz wszystkich zaangażowanych w rozwój firm z sektora MSP.

Wśród prelegentów, którzy przez dwa dni będą dzielić się wiedzą, znaleźli się liderzy biznesu, czołowi pracodawcy, przedstawiciele parków naukowo-technologicznych, środowisk startupowych oraz administracji publicznej, zarówno z Polski jak i z innych krajów.
Honorowy patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Rozwoju.

Więcej: LINK